VW Passat 1.9 benzin -99

2 500 EUR

Shitet nga: Klajdi 05 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike... Çmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim