VW Golf 5 Sportline 2.0 TDI -05

4 700 EUR

Shitet nga: artjon 10 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Gjendje motorrike perfekte.

- Kambio manuale (6 marshe)
- Navigator
- Kompjuter bordi
- Klima automatike
- Xhama elektrike
- Pasqyra elektrike
- ABS
- ESP
- Fenere mjergulle
- Cd changer
- Etj.

Makina eshte me dokumenta te rregullta shqiptare dhe dogane te paguar
Leaflet
Në fillim