VW Golf 4 diesel -99

0 LEK

Shitet nga: maksi 03 Sht 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes golf 4. Viti 1999,automat. Xhama te zi (dhe xhami i pare) origjinal te shenuar ne leje te qarkullimit. Disqe 17. Goma 95% te reja. DVD,GPS,BLUETOOTH...Etj. Gjenje motorrike dhe xhenerike super. Te gjitha shebimet e kryera per here te fundit ne date 01-09-2014. Me letra te rregullta dhe per jashte shteti.
Leaflet
Në fillim