VW FOX 1.1 benzin -05

0 LEK

Shitet nga: bamir 09 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Volkswagen 2005 ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike me dogane dhe targa te paguara per nje vit
Leaflet
Në fillim