Publikuar: Nën 12 2015 12:59

U SHIT Mercedes C 220 dizel -95

Publikuar: Nën 12 12:59
Shikime: 5
Shitet Mercedez Benz, viti 1995 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Ngjyra blu e erret metalizato.Kambio automatike.Kondicioner.Salloni me tapiceri.CD player.Me letra te paguara deri ne dhjetor 2014, siguracion deri ne dhjetor 2014. Disqe alumini 16'. 2 goma te reja, dy te perdorura 50%.Mbyllje me telekomande. Me 2 celsa.Konsumi per 100km 6.5 litra. Cmimi 290 000 leke
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692810407

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione