U SHIT FLM Mercedes A 170 LUNGO 1.7 diesel -03

2 800 EUR

Shitet nga: A CLASS 17 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET A CLASS VERSION LUNGO,FINAL EDITION ME SINJALE TE PASQYRA, VITI FUNDI I 2003 DALE NE QARKULLIM NE 2004 MOTORR 170 CDI,SHUME EKONOMIK,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK 4 GOMA TE REJA MISHELIN TE SAPOVENDOSURA ,KASETOFON CD,KAMIO MANUALE,,NGJYRE E ZEZE KORB,5 PORTA,DISQE ALUMINI,MBYLLJE ME PULT,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE,DHE TAPICERIE,ME DOGANE 3000 EURO
A CLASS
0699316218
Leaflet
Në fillim