Smart ForTwo 700cc benzin -06(Gjendje Perfekt)

2 700 EUR

Shitet nga: xxx 29 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes smart for two ne gjendje akullore,motorr i ber ne zvicer,
dhe servis total nga cdo gomin pjes xhenerike,goma te reja
me pak fjal sikur po ebleni te ri,madje dhe vaj filtra te sapo ndrruar
Kush i njef kto makina ekupton direkt se ncfar gjendje esht
Kush te jet i intersuar per makin qe mos tket me shpenzime te tjera eka rast super
Mfal harrova qe makina esht esapo targuar me dokumenta sapo prera
Dmth makines duhet me i hudh vetem benxin
Automat, kondicioner, tavan xhami, 92 000 km, disqe, etj
Fotot jan te makines
Per foto tjera kontakt whatzapp
Leaflet
Në fillim