Saab 9.3 naft+rover 75 benzin

300 000 LEK

Shitet nga: xxxxccc 11 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Saab naft viti 2001 me letra deri ne 07. 2015.rover 75 benzin viti 2004 shiten dhe nderrohen
xxxxccc
0698859457
Leaflet
Në fillim