Reno Laguna Limo dizel -05

4 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim Karaj 09 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes Makine tip Renault Laguna.

Me dokumenta te rregullta te gjitha opsionet e rregjistruar Prill 2014 per here te pare ne Tirane.

Makina eshte shume komode dhe ne gjendje shume te mire pune.

Per arsye largimi nga Shqiperia shitet automjeti.
Shkelqim Karaj
0698915641
Leaflet
Në fillim