Renault Clio 1.5 diesel -04

2 300 EUR

Shitet nga: NIKU 08 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.e ardhur nga italia me dogane te paguar
Leaflet
Në fillim