RANGE ROVER VOGUE DIESEL -05

9 500 EUR

Shitet nga: niku 07 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Range rover Vogue full optional , navigator,sallon bezhe me baxho , sedilje me ngrohje ,sensor parkimi ,kompjuter bordi ,pilot automatik, eshte ne gjendje shum te mir me dogane dhe taksa te paguara deri ne fund te 2015
Leaflet
Në fillim