Publikuar: Nën 12 2015 12:25

Pontiac G6 benzin -06

EUR

Publikuar: Nën 12 12:25
Shikime: 18
Shitet Pontiac G6 Grand Prix, viti 2006, motorr 2400 benzine, 4 cilindra, kambio automatike,, kondicioner, AIRBAG, ABS, xhama elektrik etj... Makina ka me pak se 1 vite e ardhur nga Kanadaja, shume pak e perdorur me 64.000 Km, dogane dhe taksa te paguara, gjendja e shkelqyer, garanci e plote. Cmimi 8500 euro i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674124184

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione