Peugeot 206 2.0 diesel -01

2 300 EUR

Shitet nga: Pezho 12 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes makinen pezho 206 dizell 2.0 hdi asht e ardhur nga zvicrra nuk ka dogan te paguar makina posedon klim navigacion pulla ne timon goma dhe disqe te mira serviset i ka ne gjermani te kryera vetura gjindet ne kosov per me shum ne te lajmroheni ne celular
Leaflet
Në fillim