opel corsa 1.5 dizel -96

1 450 LEK

Shitet nga: ernest 17 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes opel corsa 1.5 nafte ..makina esht ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike ..shum e mirembajtuur si nga llamarinat ashtu dhje nga motorri...e vitit 1996... makina eshteme targat e reja me letra te rregullta te paguara deri ne gusht te 2015... e gatshme per cdo lloj prove shume ekonomike ..konsume mesatar 5l per 100km
Leaflet
Në fillim