Opel Astra Dizel Manual -00 shitet ose ndërroh..

0 LEK

300 000 LEK

Shitet nga: klodi 23 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Opel astra1.7 nafte ne gjendje shum te mire motorike,makine gjysem sportive. Me dogane te paguar letra shqiptare me targa te reja. Servise te kryera vaj dhe filtra. Shitet ose ndërrohet
Leaflet
Në fillim