OPEL Astra 1.7 CDTI -09

7 500 EUR

Shitet nga: ylber 11 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
OPEL Astra 1.7 CDTI 110CV ecoFLEX SW Enjoy
Marka : Opel
Model : Astra
Viti : 2009
Per 100 km. : 5.5litra
Cilindrat : 1686
Karburant : Naftë
Kamio : Manuale
Kondicioner : Automatik
Ngjyra : Argjend
TVSH Importi : E Papaguar
Km : 100000
Çmimi : 7500 Euro
Pronari : ylber
Sqarime
_____________________________________________________
OPEL Astra 1.7 CDTI 110CV ecoFLEX SW Enjoy
Potenza: 81 kW / 110 CV
Marrsha: 6
ngjyra: Argento
ngjyra brenda: E zeze
Carrozzeria: Station Wagon
Cilindrata: 1686
Cilindri: 4
Porta: 5
vende: 5
i kam ndrru filtra vaj ferrota frena kur ka ber 90000 km
OPEL ASTRA S.W. 1.7 TD ENJOy 110 CV
CERCHI IN LEGA
CLIMA
ABS ALARM
CD Disqe Alumini
Kolltukë(sedilje) Lëkure Me Libër Shërbimesh Kompjuter Në Bord
Sensor Shiu & Drite Mbyllje Me Pult
Pasqyra Elektrike Xhama Elektrik Kolltukë(Sedilje) Elektrike
ESP AirBag Për Shoferin AirBag Për Pasagjerin
Navigator Timon Hidraulik
Kolltukë Me Ngrohje Kasetofon Shpejtësi konstante
Fenerë Xenon Fenerë për mjegull Katalizator

Tel:+393202149685 mund te me kontaktoni dhe ne viber ose mund te merni kusheririn tim ne shqiperi tek nr +355692159040
Leaflet
Në fillim