Okazion! Renault megane -98, 1750 euro

0 LEK

Shitet nga: Fest 18 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes renault megane, viti prodhimit 1998, nafte 1870, manual, jeshile, xhamat e pare elektrike,abs airbag, kondicioner, 2 celsa. taksat dhe sig. te sapo paguara.
0696733784
Leaflet
Në fillim