Nissan MIcra 1.2 benzin -04

3 500 EUR

Shitet nga: remi 09 Sht 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet nissan micra 1.2 benzine. viti 2004 kambio automatike

eshte me bllok sherbimesh dmth km i ka origjinale, me letra shqiptare, 6000 km ka bere ne shqiperi.

makines sapo i jane nderruar filtrat dhe vaji gjithashtu dhe bateri e re.
eshte me comp bordi dhe me dy celsa te cilet jane me vale qe celesin e mban ne xhep dhe e ndez me buton.

shitet per arsye mosperdorimi. 3500euro i diskutuseshem
Leaflet
Në fillim