-Nisan Navara 2.5 DCI -04

0 LEK

Shitet nga: renaldo 11 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
-Nisan Navara 2.5 DCI viti 2008 marsha manual me 4 dyer,makin shum e mbajtur 1 jav ka qe ka ardh ne shqiperi me dogan te paguar
-Citroen C3 1.4 benzin+gaz viti 2004 shum makin ekonomike dhe sh e mbajtur,marsha manuale esht perdorir sh pak ne itali ne qarkullim me targa AA
-Oeugeot 206 cabriolet 1.6 benzin viti 2002 esht shum makin e paster sallon meshin marsha manuale
-Fiat Punto 1.2 benzin viti 2002 me targa AA makina esht ne gjendje sh te mir si motorrike dhe xhenerike marsha manual,esht perdorur sh pak
-Iveco Daily frigoriferik 3.0 naft viti 2005 pesha qe mund te transportoj esht 3.5 ton esht sh makin e mbajtur 1 jav ka qe esht futur ne shqiperi marsha manual
-Yamaha T-MAX 500 viti 2003 shum shum motorr i bukur i jan ber te gjitha sherbimet dhe esht sh i shpejt,marmit me zhurem sh te bukur
- Honda CBR 600 viti 2002 shum motorr i shpejt me 5 marsha me targa AA
-Skuter Aprila 200 viti 2005 pothuajse nuk leviz shum me targa AA
ose dhe i droj me nje apartamend ne Tiran...
Faleminderit... :)
renaldo
0697771423
Leaflet
Në fillim