Mini Copper S benzin -03

5 200 EUR

Shitet nga: Safet 03 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Mini-cuper Benzin Kamio Automatike S Line ne gjendje perfekte me tavan Xhami km 98000, ngjyra grih jashte dhe bezhe brenda. Dokumente te paguara deri ne korrik 2015. Makina ndodhet ne Tirane. Çmimi 5200€ i diskutushem.
Leaflet
Në fillim