Mercedes ML 270 diesel -04

6 500 EUR

Shitet nga: fatjoni 15 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Full option.. dokumentacion i rregullt dhe i paguar deri ne 2015.. ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike.
fatjoni
0698181666
Leaflet
Në fillim