Mercedes C 200 dizel -01

4 500 EUR

Shitet nga: Xeni 22 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mercedes C 200,manual, viti 2001,diezel, shume ekonomike 5.5 l ne 100 km,ngjyre e zeze perle,me baxho,181 000 km origjinale,,kamio manuale,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove. Çmimi 4500 €. Tel: 068 63 33 363
Leaflet
Në fillim