Publikuar: Nën 12 2015 02:03

MERCEDES BENZ SEL 420 BENZIN -89

EUR

Publikuar: Nën 12 02:03
Shikime: 571
MERCEDES BENZ SEL e vecante . totalisht i BLINDUAR kunder kallashnikovit (goma te blinduara), motorr 420 benzin kamio automat , viti 1989, me te gjitha letrat dhe dogane te paguajtur ( ne dy dyer ka nje dritare te vogel ne tjesen metalike te blinduar per te gjuajtur nga brenda automjetit qe hapet dhe mbyllet) xhami me trashesi 8.5 cm. cmimi 25 000 Euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
571
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686906777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione