Mercedes benz E290 turbo dizel -96

2 500 EUR

Shitet nga: skerdi 12 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte tip elegance. Eshte ne super gjendje si motorike dhe estetike. Servis se ber se fundmi vaj filtra motori, vaj kamjo, armotizator. Makina eshte ekonomike ka 1 konsum te njejt me modelin 220 dhe 250 sepse kan motor me 5 pistona. Harxhim prej 8l/100km ne rruge urbane dhe 5l/100 km ne rrug extra urbane. E gatshem per cdo prove. Cmim i diskutushem.
Leaflet
Në fillim