Mercedes-Benz c220 cdi 2003 -03

4 000 EUR

Shitet nga: Igli 03 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove me sherbime sapo bera filtrat dhe vajin gomat me dogan te paguar e sapo ardhur nga gjermania,cmimi nuk eshte fiks makina flet vet ashtu si ne foto dhe nga afer te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.
Leaflet
Në fillim