Publikuar: Nën 12 2015 01:46

Mercedes Benz C 220 -99

EUR

Publikuar: Nën 12 01:46
Shikime: 14
Shesim Mercedes Benz C clas 220, me keto te dhena :
Gjendje motorike dhe xhenerike perfekt.
Dokumentacion i rregullt deri ne shkurt 2015.
Me kondicioner, xhama elektrike, sendilje me ngrohje, mbyllje qendrore, pasqyra elektrike, ulje elektrike e mbeshteteses se kokes, opsion kunder rreshqitjes ne rruge, 6 airbag, furre ngrohje motori per pershpejtim ndezje ne temperatura te ulta,
Tapiceri shume e rregullt,
Pamja e jashtme shume e mire (pa demtime) .
Cdo pjese e makines eshte origjinale e fabrikes.
Cmimi i pa diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688036832

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione