Mercedes-benz -95

2 300 LEK

Shitet nga: meti 21 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes mercedez benz Eleganc 250 1995 ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ekstra makine me kondicioner me.airbeg me abs me disqe alumini me dokumenta te rregullta deri ne 8 nontor 2015 me targa AA cmimi 2300 lek siguracjon i sapo prer makina ka 2 muj qe kahyr ne shipri konsumi 8 liter per100 kl
Leaflet
Në fillim