Mercedes 320 diesel -07

20 000 EUR

Shitet nga: Visi 23 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mercedes Benz ML 320 Diesel 4Matic
Viti Prodhimit 2007 Makina ka 250 000 Km origjinale. ABS SRS ESP pasqyra elektrike me palosje kamio automatik+Tronik me marsha ne timon sedilje lekure elektrike airmatic air sensor para mbrapa origjinal drita xenon navigator bagazhier xhama te zinj mbrapa origjinal. Goma te reja. Vaj e filtra kambio + motorr te sapo nderruara. Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike . E blere ne koncensionare.
Cmimi-20.000 Euro i pa diskutueshem. Cel. 0694071031
Leaflet
Në fillim