Mercedes 280 diesel -07

15 000 EUR

Shitet nga: Yll 05 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET VETURA MERCEDES E CLASS 280 CDI - EVO I VITIT 2007 POTHUAJSE 2008 . VETURA ESHTE NE KOSOVE ME SAKTESISTE NE PRISHTINE. ESHTE NE GJENDJE JASHTEZAKONISHT TE MIRE MUND TE SHIHET EDHE NE FOTO.PER INFORMATA TJERA MUND TE KONTAKTONI NE NUMRAT : 0038649333869 DHE 0037744675917 DHE NE EMAIL.
Leaflet
Në fillim