Jaguar x-type 2.5 benzin 2001 2500 € i diskutues..

2 500 EUR

Shitet nga: Jaguar 18 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Jaguar x-type 2.5 benzine 2001 makina esht me Gjendje perfecte me liber sherbimesh e paster Jasht dhe Brenda makina esht me krah anglez me dogan te paguar
Leaflet
Në fillim