Hyundai i10 2008,1000cc

5 000 EUR

Shitet nga: Ervin 09 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina është si e re. ka vetem 60.000 km , motorr 1.1 benzine. e sapo futur dhe targuar ne Shqiperi.
Leaflet
Në fillim