Ford Focus 1.6 benzin -10

8 500 EUR

Shitet nga: Dori 18 Dhj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ford Focus/ Viti 2010/ 1.6 benzine/ Automat/ 48.000 km. Makina eshte blere ne koncensionar, ka pak kilometra dhe eshte ne gjendje shume te mire pune.

makina shitet per arsyje personale!
Leaflet
Në fillim