Ford Fiesta 1.4 diezel -08

5 000 EUR

Shitet nga: Visi 10 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ford fiesta 1.4 diezel viti 2008 ne gjendhe te mir motorrike dhe xhenerike cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim