Ford Fiesta 1.2 benzin -99

1 300 EUR

Shitet nga: olian 15 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ford fiesta automat me te gjitha sherbimet e kryera 1.2 kater dyer , ngjyre vishnje , ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, letrat te gjitha te paguara deri ne gusht 2015.
Leaflet
Në fillim