FIAT PUNTO 1.2 -01

1 500 EUR

Shitet nga: Jurgen 17 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Fiat punto. Makina eshte me 5 dyer. Ngjyra gri. Lenda djegese benzin. Makina ka motorr 1.2 dhe eshte shum ekonomike. E sapo importuar nga Zvicra. Jeni te mirepritur per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim