Bmw seria 5. -2000. diesel

2 500 EUR

Shitet nga: bmw 28 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
makina eshte ne gjendje shum te mire pune. ka kryer 200000 km. sherbimet jane kryer rregullisht. makina ka 4 goma te reja, 2 celesa origjinal me pult dhe nje celes pa pult, klima, airbag, sensor parkimi,pasqyra elekrtike. taksa dhe siguracion i prere me 03.07.2014... SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
Leaflet
Në fillim