BMW 530 dizel -03

7 000 EUR

Shitet nga: Ergi 08 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike letra te prera deri qershor 2015 7000euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim