BMW 330 diesel -01

2 800 EUR

Shitet nga: Neritan pelari 18 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Bmw 330xd,viti 2001,cambio automatike,telefon,televizor,navigator,dvd,me dogane te paguar,ne gjendje te mire ,me vaj dhe filtra te sapo nderruara.
Neritan pelari
00355698954505
Leaflet
Në fillim