Audi A6 2.5 Tdi Automatik -01

5 000 EUR

Shitet nga: sokol 15 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte e sapoardhur nga italia , me te gjitha letrat shqiptare e taksa + siguracion te paguara deri ne dhjetor 2015 , Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike . Full Options . Salloni brenda i 2010 , Tapiceri lekure . Sedilje elektrike me ngrohje . Pasqura Elektrike . Sensor parkimi . 190.000 Kilometra orijginale , mund ta kontrolloni ku te doni . Shitet ose ndrohet + diferencen


Cmimi €5000 I diskutueshem


Nderrohet vetem me Foristrade
Leaflet
Në fillim