Audi A4 -97

1 900 EUR

Shitet nga: klevis 13 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
audi a4 ne gjendje shume te mire motorrike.motorr 1.8 benzine me portobagazh i pershtatshem per familje dhe pune.me letra te rregullta der me tetor 2015.
Leaflet
Në fillim