Audi A4 2.0 TDI -10

6 290 EUR

Shitet nga: bobo 17 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike .
Leaflet
Në fillim