Audi A4 1,9 tdi -02

0 LEK

Shitet nga: audi 06 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET AUDI A 4 VITI 2002,MOTORR 1.9 NAFTE,TDI VETEM I E KUQE,SHUME EKONOMIKE,KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA,KOMPJUTER BORDI,TREGUES KONSUMI I KARBURANTIT,FENER MJEGULL,ESP,(ELECTRONIC STABILITY PROGRAM,)ABS,SRS ,MBESHTESE KRAHU,XHAMA ELEKTRIK,PASQYRA ELEKTRIKE,DISQE ALUMINI,MBYLLJE ME PULT,KASETOFON PIONER CD,NGJYRE E ZEZE PERLE SHUME E PASTER,DHE TAPICERI E ZEZE BRENDA,SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,VETEM 178 MIJ KM,ME DOGAN TE PAGUAR
Leaflet
Në fillim