Audi A4 1.9 TDi -01

5 500 EUR

Shitet nga: Audi dori 20 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Audi A4 1.9 TDI , ngjyre gri metalixato sport-line viti 2001, disqe alumini model 2011, goma te reja michelin, dual klima dixhitale , radio Audi concert CD me bagazhier origjinal me 6DC , xhama elektrik te zinj origjinal dhe pasqyra elektrike me ngrohje , sensor shiu, sensor dritash, 10 airbag , esp , sistem alarmi kundr vjedhjes , makina ne gjendie te shkelqyer motorrike xhenerike edhe vizuale ,konsumi 5.5 L/100 km, te gjitha sherbimet te kryera te posche albania .
Audi dori
0695554770
Leaflet
Në fillim