Audi A3 sportback 2.0 140 cv -05

8 500 EUR

Shitet nga: Viliano 15 Dhj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte shum mire sedilje dhe disqe s line shum ekinomike dhe lart ka e tera xham panoramik cmimi i diskutushem
Viliano
0699635364
Leaflet
Në fillim