Passat Automatik 4 Motion V6 -04

4 900 EUR

Shitet nga: Passat 21 Qer 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
PASSAT V6 , AUTOMATIK TRONIK , V6 , 4 MOTION 4×4, SUPER FULL , I KA TE GJITHA OPSIONET QE MUND TE KETE NJE MAKINE, NUK I MUNGON ASGJE DHE TE GJITHA I KA ORIGJINALE NGA FABRIKA , 174000KM ORIGJINALE ME TARGA DHE DOGANE TE PAGUAR .SHITET OSE KEMBEHET ME MAKINE FAMILJARE ME VLERE ME TE VOGEL.
Leaflet
Në fillim