VW GOLF 4 1.9 DIZEL -00 AUTOMATIK

3 990 EUR

Shitet nga: Kujtim 13 Tet 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 KAMJE AUTOMATIKE 1.9 DIZEL MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA KA 199 000 KM ORIGJINALE NGJYRA E ZEZE XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMINIT KLIMA DIXHITALE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI NGA ANA TEKNIKE ASHTU DHE NGA PAMJEA E JASHTME DHE E BRENDSHME DHE GATI PER CDO PROV CMIMI 3990 EURO ME DOGANE PER ME SHUME INFO TEL:0692099789
Leaflet
Në fillim