Mercedes Vito diesel -99

3 500 000 EUR

Shitet nga: Anton Gurra 03 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Makina eshte e ardhur nga Gjermania ne Korrik te 2014. Dokumentat jane plotesishte te rregullta. Ne gjendje shum te mire. Shitet per arsye emigrimi. Makina eshte 6+1 familjare dhe serdilet hiqen ne menyre shum te lehte dhe te shpejte (me dy butona). Mbyllje qendrore, Ekonomike, airbag, ABS, motorr TDI.
Anton Gurra
0695158321
Leaflet
Në fillim