Peugeot 407 2.0 HDI -05

6 500 EUR

Shitet nga: Dritan 11 Sht 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Makina është e mirëmbajtur me servise të sapokryera në datë 05.09.2014, për 20.000 km të tjera.
Libri i shërbimeve të mjetit jepet bashkë me mjetin, dhe sherbimet janë kryer të Peugeot Ohrid Joleko Servis. Makina është në gjendje të mirë, me të gjitha opsionet përveç kamios që është manuale.
Ka fshirëse xhami automatik, drita automatike, sendile elektrike, pasqyra elektrike, navigator, dopio clima, xhama te zinj, goma michelin 17", me disqe, kamera dhe sensor parkimi, xhama elektrik, fenerë xenon dhe fenerë mjegulle HIV-LED. Ka telefon të inkorporuar në bordin e makines, kompjuer bord, dhe shume opsione te tjera elektronike.
Makina është në gjëndje shumë të mirë teknike. .
Leaflet
Në fillim