Hyundai Accent 1.5 benzin -96

500 EUR

Shitet nga: Andi 21 Qer 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj

hyundai accent e sapo ardhur nga sllovenia ...shume ekonomike .... ABS . AIRBAG .. . kondicioner ne gjendje perfekte ...
makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera nga jashte.. makina eshte mirmbajtur brenda dhe jashte .. lejohet dhe cdo lloje prove per sigurine tuaj..! CMIMI I DISKUTUESHEM PER ME TEPER KONTAKTONI ne numrin e poshte shenuar
Leaflet
Në fillim