Mitsubishi L200 -98

0 LEK

7 000 000 LEK

Shitet nga: mysteak 14 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shitet mitsubishi L200 ..makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike si dhe xhenerike ...
kamio manuale ...me dokumenta te rregulla
per kontakt : 0692813416
mysteak
0692813416
Leaflet
Në fillim